Úvod » Články

Články

Vodné rastliny pre koi jazierka

Ak hľadáte najlepšie vodné rastliny pre jazierka s koi kaprami, buď plánujete nové koi jazierko alebo premýšľate nad tým, ako urobiť vaše terajšie jazierko lepšie. Oba spôsoby výberu správnych rastlín pre vaše koi jazierko ho urobia vizuálne očarujúcejším a budú chrániť zdravie koi kaprov.

Predĺžená záruka OASE

Kvalitu výrobkov OASE odzrkadľuje aj ponúkaná predĺžená záruka nad rámec zákonom stanovenej 2 ročnej lehoty. Sme presvedčení o tom, že so svojim produktom od OASE budete veľmi spokojní.

Easy Garden Control - jednoduchá kontrola záhradného jazierka

S OASE EASY GARDEN CONTROL (EGC) začína nová éra, kedy všetky dôležité funkcie okolo záhradného jazierka môžu byť centrálne monitorované cez domácu sieť. To umožňuje praktické ovládanie a kontrolu zapojených technológií s mobilnou aplikáciou.

Ako vybrať čerpadlo pre potôčik

Atraktívnym prvkom záhradného jazierka býva potôčik, kaskáda či vodopád po ktorých voda steká do jazierka. Ako však vybrať správny druh jazierkového čerpadla pre naše záhradné jazierko?

Náhradné diely OASE

Ponúkame Vám originálne náhradné diely na všetky výrobky spoločnosti OASE GmbH. Využite veľmi prehľadnú možnosť vybrať si konkrétny náhradný diel v obrázkovom katalógu produktov.

Test ProfiClear Premium

Renomovaný nemecký časopis MIDORI, ktorý je venovaný priaznivcom KOI kaprov, mapuje jazierkovú techniku a záhradné jazierka uskutočnil rozsiahly test novinky spoločnosti OASE GmbH filtračného systému ProfiClear Premium

Meď v záhradnom jazierku

Meď je stopový prvok a ako taký predstavuje dôležitú súčasť výživy mnohých živých tvorov. Okrem iného je potrebný pre tvorbu rôznych, pre život dôležitých enzýmov. Ako už označenie "stopový prvok“ napovedá, je meď zdravá len v nepatrných stopách. Vo vyšších koncentráciách naproti tomu pôsobí škodlivo pre mnohé…

FAQ

Často kladené otázky k téme záhradné jazierka

  • manu2